Powered by ZigaForm version 2.9.6
BANKETU PASŪTĪŠANA 2017-07-08T21:38:14+00:00

Kad vēders rūc, bet darba pilnas rokas mēs steigsim Jums palīgā!

Sveicināti mūsu mājaslapā!

Mēs esam kafejnīca ANGRE, esam atrodami Iļģuciemā, Spilves ielā 18. Mūsu lieliskais kolektīvs piedāvā Jums nobaudīt gan mūsu gatavoto ēdienu, gan viesmīlību! Ēdiena piegādes jomā mēs darbojamies jau 20 gadus. Mūsu pavāri ir lieliski sava aroda speciālisti, katrs ar vismaz 30 gadu pieredzi. Viņi spēj uzburt to brīnišķo “O! Šis ir gards!” sajūtu! Jau desmito gadu kafejnīcā ANGRE piedāvājam klāt banketus gan svinībām, gan sērām. Izlaidumi, kāzas, jubilejas un draugu sanākšanas. Visi dosies mājās baudījuši lielisku ēdienu. Arī ēdiena piegāde ir pakalpojums, kuru iesakām Jums izmēģināt.

Mēs sniedzam vairākus pakalpojumus:

-Kafejnīca:

Var nobaudīt tradicionālo mājas virtuvi;
Picas ar kurām lepotos Ņujorkas itāļi;
Sushi, kurus apskauž pat Japānas meistari

-Ēdiena piegāde:

Visu augstākminēto Jūs varat baudīt sev ērtā vietā,
veiciet pasūtījumu laika posmā līdz 12.00 un Jūsu gardās pusdienas tiks Jums piegādātas no 11.00 līdz 16.00, zvani +371 29527008

-Banketu galdu klāšana/rīkošana

Mēs parūpēsimies lai jubilārs ir lepns par viesiem pasniegto ēdienu un lai nelaiķis nejustos vīlies savās atvadās. Viss ko Jūs varētu vēlēties, kafejnīca ANGRE par to parūpēsies!

-Pusfabrikātu piegāde:

Vai zinājāt, ka mēs gatavojam fantastiskus pelmeņus, pēc kuru baudīšanas veikalos pieejamos pelmeņus vairs nespēsiet uzlūkot, kā cienīgus vārda brāļus,

-Izbraukumu ēdināšana.

Sporta spēles vai ģimenes sanākšana. Komandas saliedēšanas pasākums?  Nodrošiniet tiem, kuri Jums rūp, labu maltīti. Kafejnīca ANGRE piegādās savus gardos ēdienus uz Jebkuru vietu Latvijā. Meklējat ēdinātājus savam festivālam, bet nevēlaties kārtēju plika alus tirgotāju?
Mēs nākam palīgā!

Mēs esam izpētījuši ēdiena piegādes vēsturi, lai būtu pārliecināti, ka ne tikai sniedzam pakalpojumu, bet arī to pārzinām. Padalīsimies mūsu gudrībā arī ar Jums. Ēdiena piegādes vēsture, varbūt, nav tik sena kā pasaule, bet tās vēsture iesniedzas pat senajā Ķīnā. Cilvēki saprata, ka, dažbrīd, darbs, kuru viņi dara ir lielāku labumu nesošs, nekā ēdiena gatavošana. Dzīves kvalitātes uzlabošanas nolūkos cilvēki vienmēr ir meklējuši lietderīgākos veidus, ka pavadīt savu laiku. Dažbrīd, bija vieglāk pavadīt laiku nevis gatavojot un pēcāk tīrot, gatavošanas laikā sasmērētos traukus, bet gan iegādāties gatavu ēdienu. Jau senajā Grieķijā un Romā, it sevišķi, Pompejā nebija pieņemts gatavot mājās. Ielu malās bija neskaitāmi daudz kafejnīcu un bodīšu stendu, kuros cilvēki iegādājās ēdienu, kurš bija paredzēts līdzņemšanai. Smalkāk izpētot Pompejā esošo ēku uzbūvi tika atklāts, ka virtuvēm tajās bija veltīts ļoti maz uzmanības. Iedomājieties?
Milzīgās un zeļošās Roma un Grieķija, jau pašos pirmsākumos bija sapratušas, ka ir nepieciešams veltīt laiku tam, kas mūs interesē un mums padodas, un ēdiena gatavošanu atstāt citu cilvēku ziņā. Mēs taču paši nešujam sev apģērbu, ja neesam šuvēji; nemetinām savus auto, ja neesam remontstrādnieki.
Kāpēc lai ar ēdiena gatavošanu būtu citādāk? Viduslaikos dzīve, noteikti, nebija rožu dārzs, bet iespējas paēst ārpus mājām bija tikai un vienīgi augušas.
Ja vien Jūs nebijāt augstdzimis lords, vai vīzdegunīgs tirgonis, kurs varēja atļauties algot veselu svītu ar kalpiem un kalponēm un ķēkšu tai skaitā. Visticamākais Jūsu rocība nebija tik liela lai varētu atļauties iekārtot mājās parocīgu virtuvi, kas apgrūtināja ēst gatavošanu, tamdēļ, nebija citas izvēles, kā vien doties uz kādu no krogiem, kafejnīcām vai apciemot kādu ielu tirgoni, kurš piepildītu Jūsu māgu ar sirdīgu viru. Ēdiens līdzņemšanai bija viduslaiku pilsētnieka sabiedrotais. Pēc divpadsmit stundu garas darbadienas beržot kādas lēdijas piebradātās grīdas un paklājus prātā nevarēja ienākt iztērēt nopelnītos dālderus iekārtojot virtuvi, kurā noguruma māktai gatavot. Jūs paņēmāt savus iecienītākos sautējumus un mazinieku cepto maizi. Gājāt mājās, to notiesājāt un devāties gulēt. Mazliet veiksmīgākiem viduslaiku pilsoņiem nebija žēl piemest dažas monētas lai saņemtu savus mīļākos ēdienus mājās, mazie, tirgoņu bērni ar prieku palīdzēja savām ģimenēm pildot kurjera pienākumus un veicot ēdiena piegādi.
Kopš viduslaikiem ir pagājis ļoti ilgs laiks un ēdiena piegāde ir mainījusies līdz ar to arī ēdienu piegāde vairs nav jāgaida stundām ilgi vai jāpiesaka pāris dienas iepriekš uz visu nedēļu.
Indijas pilsētā Mumbajā ēdiena piegāde ir ikdienišķa un prātīga izvēle. Divdesmit miljoni iedzīvotāju. Milzīga konkurence, pārpildīts sabiedriskais transports, sastrēgumi, kuri liek Maskavai nobālēt.
Vairāk nekā simt gadus Indijas ēdiena piegādes kurjerus dēvē par Dabbavalām. Vini rūpējas par to lai strādājošais cilvēks būtu paēdis. Ik dienu viņi piegādā ap 170’000- 200’000 pusdienām.
Lieki piebilst, ka Mumbaja ir, ne tikai Indijas Finansu galvaspilsēta, bet arī viena no pasaules finansu mekām.
Ierēdņi, firmu vadītāji un parastie darbaļaudis, savas pusdienas neņem līdzi.
Jau tā ir pietiekami grūti izlavierēt starp milzīgajiem ļaužu pūļiem, lai nebūtu vēlēšanas papildus iespringt sargājot savas pusdienas.
Dabbavalas, jeb ēdiena piegādes speciālisti nogādā viņiem uzticētos ēdienus pasūtītajam, noteiktā laikā un bez kavēšanās. Daļa pasūtījumu tiek piegādāti no restorāniem un daļu kurjeri savāc no pasūtītāja mājām, kad to ir pagatavojusi vai klienta sieva vai kalpone.
Šī pilsēta aug un attīstās, pateicoties tam, ka Mumabjieši ir iemācījušies atšķirt svarīgo no nebūtiskā. Nav nepieciešams, ik dienu iespringt, joņojot lejā pa kāpnēm un meklējot brīvu vietu ēdnīcā, pēc tam, kad esat izstāvējis garo rindu, lai pēcāk piecu minūšu laikā censtos notiesāt ēdienu, kuru neatliek laika izbaudīt, pirms, steigšus, jārikšo atpakaļ uz ofisu.

Mēs varam tikt uzskatīti, kā sava veida dabbavalas, jo arī mēs, kā skudriņas tekam starp pilsētas kņadu. Indijas dabbavalas kļūdās vienā gadījumā no miljona. Arī Jūs nekļūdīsieties uzticot savu gastronomisko vēlmju piepildīšanu uzticot kafejnīcai ANGRE.

Ēdiena piegāde uz ofisu atļauj, mierīgi, sagaidīt pusdienlaiku.
Ēdiena piegāde ļauj Jūsu nerviem atpūsties.
Ēdiena piegāde ir tas, ko Jūs esat pelnījuši.
Ja esat nobrieduši šodien sevi palutināt un nodoties kam interesantākam, atstājot ēdiena gatavošanu mūsu kafejnīcas ANGRE pavāru rokās droši veiciet pasūtījumu.
Ātra ēdiena piegāde! Lieliska izvēle!
Darbavieta, varbūt, to saucat par ofisu, biroju vai kantori, bet gardas pusdienas vienmēr ir gardas pusdienas.
Mūsu pavāri ar omītes mīlestību un šefpavāru rūpību pagatavos Jums karbonādi, tie pielūkos lai Jūsu zupa ir sātīga un svaigie salāti kraukšķīgi!
Piedāvājums ir pietiekami plašs lai pat visizvēlīgākais gardēdis spētu atrast sev tīkamu ēdienu kombināciju:

Pamatēdienu klāstā ir

Cepta karbonāde.
Smeķīgs cūkgaļas gulašs.
Izcils strogonovs.
Sātīgs sautējums.

Kurjeri piegādās Jūsu pusdienas, brokastis un pat vakariņas līdz Jūsu namdurvīm.
Ātri! Garšīgi! Svaigi!

Dažas no smeķīgajām zupiņām ar kurām lutinām savus klientus ir:

Soļanka
Skābeņu zupa
Pupiņu zupa

Kam pēc zupiņas kārojas kārtīgāku pamatēdienu, mēs varam piedāvāt:

Cūkgaļas karbonāde franču gaumē
Vistas fileja franču gaumē
Cūkgaļas karbonāde
Vistas šķiņķis
Mājas kotletes
Liellopu gaļas strogonovs
Sīpolu klopsis no cūkgaļas
Cepta zivs fileja
Pildīta paprika
Tvaicēti dārzeņi
Vistas fileja
Krējuma mērcītē gatavota vista.
Un, ne tikai!

Piekost klāt vai našķoties ar mūsu lieliskajiem salātiņiem:

Zaļie, dārzeņu, salāti
Biešu salāti bez ķiplociņa
Siļķe kažokā
Gaļas salāti
Kāpostu salāti
Siera salāti
Saldie ēdieni un maizītes arī nav mums svešas:
Klasiskā maizes zupa
Šokolādes krēms ar ķīseli
Saldais biezpiena krēms ar ķīseli

Vai zinājāt, ka šis nav viss, ko mēs piedāvājam?

Gaļas plates, siera plates, mākslas muzeja cienīgi šedevri no augļiem arī ir mūsu spēkos.
Picērijas sortiments tiks paplašināts.
Svaigie sushi, visdažādākajās variācijās.
Banketa galdi tiek noformēti atbilstoši Jūsu vēlmēm, etiķetei un visiem gaumes kanoniem.
Mūsu ēdiena piegādes kurjeri piegādās Jums pusdienas.
Mūsu lieliskie pavāri un galda noformēšanas speciālisti parūpēsies lai Jūsu bankets būtu izdevies, neatkarīgi no tā, vai rīkosiet to mājīgajās kafejnīcas Angre telpās vai kāda citā vietā, pēc savas izvēles.

Izklausās labi un garšo vēl labāk!

Lai par mums runā mūsu darbi, vairāk, nekā vārdi:
Tie ir trīsdesmit gadi pieredzes.
Desmit gadi labi paēdinātu klientu.
Ēdiena piegādes pakalpojumi, kurus cilvēki izmanto ik dienas!
Labas atsauksmes.
Pastāvīgie klienti.
Lieliska komanda!
Zvaniet mums uz tālruni +371 29527008 un pasūtiet savas pusdienas jau šodien.